ANASAYFA

HESAP NUMARALARI

İLETİŞİM

Medikal Aksesuarlar >DT-GM 34 GSM SMS Modülü (Uzak Bağlantı Alarmı)  

ÜRÜN BROŞÜRÜ   REFERANSLARIMIZ ÜRÜN KATALOĞU
 
MODEL   DT GM-34 SMS MODÜLÜ
Sim Kart Giriş Yuvası Adet 1
Alarm (Düşük-Yüksek Sıcaklık)   Var
Alarm (Elektrik kesintisi,düşük pil)   Var
Isı Hassasiyeti °C 1
Çalışma Ortam sıcaklığı °C -55/+100
Dahili GSM anten Adet 1
Dış ölçüler mm 109x54x30
Prob ölçüsü mm 6-7
Adaptör girişi VDC 12
Pil Adet 2
Menşei   Türk Malı

Firmamız ambalaj ve ürün üzerinde renk,özellik aksesuar ve görünüm değişikliği yapma hakkına sahiptir.

GENEL ÖZELLİKLER

DT-GM 34 cihazı basit ve kolay kullanımı olan, alarm durumlarında size SMS gönderip arama yapan bir GSM Alarm cihazıdır.

Beraberindeki harici dijital sıcaklık sensörü sayesinde 24 saat sıcaklığı ölçer ve alarm durumlarında size SMS gönderir ve arkasından arama yapar.

  •  Ortam sıcaklığı ayar esnasında belirlediğiniz

  •  Alt  ve üst  sıcaklık değerlerini aştığında

  •  sonra tekrar normale döndüğünde,

  •  sıcaklık kablosu koptuğunda & arızalandığında size alarmlar verir.

 

Sıcaklık alt değeri fabrika çıkışında +02 C ve üst değeri +08 C olarak ayarlanmıştır. Medikal buzdolaplarında bu değerlerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Değerleri kendiniz istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Cihaz adaptör ile birlikte kullanılırsa Elektrik Kesintisi Alarmı olarak da çalışır. Eğer adaptörde elektrik kesilirse size POWER FAIL yazan bir SMS gönderir. Elektrik tekrar geldiğinde ise size POWER OK yazan bir SMS gönderir.Pil ömrü; adaptör kullanılmaz ise ortalama 1 yıl, adaptör sürekli takılı iken 4 yıl kadardır.

Cihaza 1 adet yönetici, 2 adet kullanıcı olmak üzere toplam 3 numara kaydedilebilir. Pil bitmeye yaklaştığında cihaz size LOW BATTERY yazan bir SMS gönderir. Pil değiştirilene kadar haftada bir kez bu mesajı tekrarlar.

Cihaz size haftada bir kez (6~8 günde bir) STILL ALIVE yazan bir mesaj gönderir. Bu mesaj test mesajıdır ve size cihazın normal çalıştığını göstermek için gönderilmektedir (pillerin, adaptörün, SIM kartın normal olduğunu, hata olmadığını belirtir). Bu özellik ayar sırasında iptal edilebilir (fabrika çıkışı olarak Aktif durumdadır).

Cihaz ayrıca size Ayar sırasında “GSM Sinyal Seviyesini” gönderir. Bu bilgi size cihazın kurulduğu yerde sinyalin yeterli olup olmadığını belirtir.

Cihazdan size gelecek aramalar sadece telefonunuzu çaldırıp duymanızı sağlamak içindir. Cihazınız herhangi bir operatörden alacağınız 900 veya 1800 MHZ standart GSM SIM kartlar ile çalışır. SIM kartın SMS ve Arama özelliklerinin olması yeterlidir. Data veya GPRS özelliklerine ihtiyaç yoktur. Kartlar faturalı veya faturasız olabilir.

GSM MODÜL  alarm cihazları çok düşük güç tüketmekte ve uzun pil ömrü sağlamaktadır. Bu sebeple cihaz beklemedeyken (alarm yokken) GSM hattını devre dışı bırakır ve pil tasarrufu yapar. Eğer herhangi bir zamanda cihazı aramak veya mesaj göndermek isterseniz cihaza ulaşamazsınız, fakat cihazınız çalışmaktadır. Cihaz alarm durumlarında size ulaşacaktır.

Ayrıca cihaza ulaşmak isterseniz cihaz üzerindeki ayar (Config) butonuna basmanız gerekir. Cihazda yaptığınız tüm ayarlar ve telefon numaraları cihazın kendi EPROM hafızasında kayıtlıdır. Pilleri veya SIM kartı çıkarıp değiştirseniz dahi bu ayarlar silinmez. Cihaz yeni piller veya yeni SIM kart ile eski ayarları kullanarak çalışmaya devam eder

 

Etiketler:plazma eritme cihazı,plazma tav cihazı,kan ısıtma cihazı,sms modülü,gsm modülü,sms modülü,tdp eritme cihazı,sulu sistem plazma eritme cihazı,kuru sistem plazma eritme cihazı