HAKKIMIZDA

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Duygu Ticaret  hizmetinizde. Duygu Ticaret olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarf ettik. Duygu Ticaret olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Duygu Ticaret ticari hayatına 1991 yılında başladı. İlk etapta Beyazeşya sektöründe farklı markaların bayilikleri ile  faaliyet gösteren firmamız yakın zaman da internet üzerinden Uğur Ürünlerinin satışına başladı.Uğur bayiliğini 20 yıldır yapmış olmamız ve ürünler ile ilgili bilgilerimizi satış olarak müşterilerimize iletmeye başlamamız ile bu süreç bugünlere kadar geldi. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için Uğur ürünlerin satışını yapacağız.. Web sitemizden alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü  bu günlerde firmamızda bunu sizlere daha hızlı hizmet vererek göstermeyi hedeflememektedir.