Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim
UIS 9 A++ Klima
9.000 BTU Soğutma
 
UIS 12 A++  Bora Klima
12.000 BTU Soğutma
 
UIS 18 A++ Klima
18.000 BTU Soğutma
 
   
UIS 24 A++ Klima
24.000 BTU Soğutma
 
   
     
     

Isıtma ve soğutma alanındaki deneyimini ürettiği kaliteli ürünlerle müşterilerine ulaştıran Firmamız online mağazasında, çok az elektrik enerjisi tüketerek yüksek performans sunan klima modellerinin farklı ihtiyaçlar için tasarlanmış çeşitlerini bulabilirsiniz!

A++ enerji sınıfına dahil olan ve küçük, orta ve geniş odalarda yararlanmak amacıyla özel tasarımları bulunan Uğur klima modelleri, kullanılacağı ortamın ihtiyacına göre değişiklik gösteren ısı birimi seçenekleri ile online mağazasında sizlerle buluşuyor!

Uğur Klima ile Her Mevsim Sağlıklı Bir Hava!

Tasarımında kullanılan iyonizer teknolojisi sayesinde mevcut havayı temizleyip nemlendirerek ortama en doğal ve temiz hava sirkülasyonunu sağlayan klima çeşitleri, soğuk katalizör filtreleri yoluyla bakteri benzeri zararlı maddeleri ortadan kaldırarak kullanıcılar için havayı çok daha sağlıklı bir hale getirir. Günün her saati açılma ve kapanma sürelerini ayarlayabileceğiniz klima modelleri yüksek oranda enerji tasarrufu yaratırken farklı seviyelerde kullanılabilen iç ve dış fan hızı, LED göstergesi, otomatik tanı, sistem koruması ve benzeri özellikleri ile kullanımı pratik ürünler olarak gündelik yaşamınızı oldukça kolaylaştırır.

Doğaya verilen zararın önüne geçme adına çevreci gaz türleri ile çalıştırılan ve kullanıcılar tarafından uzaktan kumanda ile basit bir şekilde yönetilebilen Uğur Klima modellerini, Uğur Soğutma’nın ayrıcalıklı ürün kataloğunda bulabilir; ofisinizde ya da evinizde kullanmak üzere ihtiyacınıza en uygun ürünleri online satış mağazası üzerinden satın alabilirsiniz.

 

DT DUYGU TİC.LTD.ŞTİ ( Uğur Derin Dondurucu Bakırköy Mağazası ) 0212 553 72 72