Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim
USP 20 D SU SEBİLİ
360x355x900 mm (GxDxY)
STOK YOK
USP 3400 MENDERES SU SEBİLİ
290x300x860 mm (GxDxY)
 
USP 3410 FIRAT SU SEBİLİ
290x300x860 mm (GxDxY)
 
   
USP 3410 SEYHAN GİZLİ DAMACANALI SU SEBİLİ
310x320x104 mm (GxDxY)
STOK YOK
   
     
     

Kurulduğu yıldan bu yana çevre dostu üretim politikasından ödün vermeden müşterilerine sağlıklı ve güvenilir soğutma sistemlerini ulaştıran Firmamız, kullanıcıların su ihtiyacının mevsim koşullarına uygun şekilde karşılanmasını hedefleyerek ürettiği su pınarı modellerini online mağazasında ihtiyacınıza sunuyor!

Uğur Su Pınarı Modelleri ile Sağlıklı Su Tüketimi!

Ofis ortamlarından evlere ve pastane, market, kafe gibi işletmelere kadar içme suyunun güvenli bir biçimde saklanması amacıyla ihtiyaç duyulabilecek her alanda kullanmak için uygun olan su pınarı çeşitleri; geniş ısıtma ve soğutma aralıkları ile yüksek kapasiteye sahip ürünler olarak dikkat çekiyor. 5 litre sıcak su ve 2 litre soğuk su ünitesinin yanı sıra tasarımında normal su haznesinin de bulunduğu su sebili modelleri, standart damacanalarla gösterdiği uyum sayesinde kullanıcılar için oldukça pratik bir kullanım sağlıyor. Dayanıklı malzemeleriyle uzun yıllar faydalanmaya imkân tanıyan su sebili çeşitleri ile farklı mevsimlerde doğan su ihtiyacınızı sıcak veya soğuk olarak sağlıklı bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Uğur Soğutma uzmanlığında üretilen su pınarı modelleri, ihtiyacınız olacak suyu dilediğiniz sıcaklıkta muhafaza etmenizi sağlayarak size sağlıklı bir tüketim imkânı tanır. Kapatmadığınız süre içerisinde soğuttuğu veya ısıttığı suyu gün boyu haznesinde hazır bulunduran su sebili modellerini ev ve işyerlerinizde kullanmak için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

DT DUYGU TİC.LTD.ŞTİ ( Uğur Derin Dondurucu Bakırköy Mağazası ) 0212 553 72 72