Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim

-65/-86 DERECE DERİN DONDURUCULAR

Medikal Derin Dondurucu > (- 65 / -86 Derece Dondurucu modelleri)
 

VESTFROST VT-78
-65°C/-86°C Yatay Dondurucu
VESTFROST VT-208
-65°C/-86°C Yatay Dondurucu
VESTFROST VT-308
-65°C/-86°C Yatay Dondurucu

VESTFROST VT-408
-65°C/-86°C Yatay Dondurucu
VESTFROST VTS-098
-65°C/-86°C Dikey Dondurucu
VESTFROST VTS-258
-65°C/-86°C Dikey Dondurucu
     

-86 Derin dondurucular:

 

Yüksek soğutma gücüne sahip -86 derece derin dondurucular en güvenli ultra düşük sıcaklık sağlayan donduruculardır. -86 derece derin dondurucular uzun süreli depolama için ideal bir soğutma sağlar ve bunu yaparken tek kompresörle yalıtımı kalan duvarları ile düşük enerji gücü harcar.

-65/-86 derece derin dondurucular tıpta daha çok kullanılmak ile birlikte sanayi de üretimini yaptıkları numuneleri yüksek soğukluğa maruz bırakarak test etmek içinde tercih edilmektedir. -86 dereceye kadar soğutma yapan ultra düşük derin dondurucular yatay modellerin daha ön planda olduğu muhafaza ve soğutma anlamında da daha başarılı bir grafik göstergesine sahip ürün modelleridir. Ultra düşük -86 derece dondurucular -65 ile -86 derece arasında  istenilen ısı değerine set edilerek kullanılmaktadır bu avantajı ile farklı ıs değerlerinde test etme imkanı da sağlamaktadır.

 -65/-86 °C soğutma gücüne sahip ultra düşük derin dondurucular dikey ve yatay  model olarak iki gruba ayrılmaktadır.

Dikey -65/-86 derece aralığında soğutma yapan derin dondurucular daha çok yerden tasarruf sağlamak ve dondurulacak malzemelerin çok çeşitli olmasından dolayı tercih edilen modeldir. Dikey model -65/-86 derecee derin dondurucular statik soğutma ile çalışmaktadır.Statik soğutma daha doğal bir soğuk ortam sağlayarak içinde bulunan malzemeye doğru ve eşit soğukluk  verecektir.

Yatay-65/-86 derece dondurucular sağlam ve güçlü yapısı ile istediğiniz soğukluk derecesini en verimli sağlayan sandık tipi üstten kapaklı derin donduruculardır. Medikal ve sanayi sektöründe test edilecek numunenin en doğru soğukluğa gelmesini sağlayan dijital termostat ile ısı ayarı yapılabilen bu derin dondurucular soğutma sektöründe en çok tercih edilen -65/-86 derin donduruculardır.

Dikey ve Yatay -65/-86 derece derin dondurucular istediğiniz hacimde ve büyüklükte farklı seçenekler sunmaktadır.Sizin için en doğru ürünü belirlemek için bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Uzman ve tecrübeli personelimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.İthal ve yerli ürün olarak aşağıda satışını yaptığım ürünler listelenmektedir. Her geçen gün ürün gamımız artarak devam etmektedir.

Vestfrost -86 model derin dondurucu modelleri :

 

Etiketler:-35 derece derin dondurucu,-45 derece derin dondurucu,-60 derece derin dondurucu,-86 derece derin dondurucu,çift kompresörlü derin dondurucu, -40 dondurucu,medikal derin dondurucu,ultra freezer,vestfrost derin dondurucu,elcold derin dondurucu,plazma dondurucu,plazma için dondurucu,dikey plazma dolabı,vestfrost derin dondurucu,eksi 45 derece derin dondurucu,eksi 60 derece derin dondurucu,eksi 86 derece derin dondurucu,eksi 35 derece derin dondurucu,eksi 80 derece fiyat,eksi 60 derece fiyat,eksi 45 derece fiyat,laboratuvar tipi derin dondurucu,hastane tipi derin dondurucu,

Copyright © 2007- 2019 DT DUYGU LTD.ŞTİ  Her hakkı saklıdır.