ANASAYFA

HESAP NUMARALARI

İLETİŞİM

Samixir ayran makineleri

M22 - M40
22 ve 40 litre panoramik karıştırıcılı soğuk içecek makineleri
Ayran soğutmanın dışında şalgam, soğuk kahve ,soğuk çay,süt ve buna benzer karıştırılarak soğutulması gereken içecekler için  tasarlanmış   Samixir Panoramik karıştırıcılı ürünler tam size göre. Üstelik ergonomik yapısı ile tezgah üstü kullanıma göre tasarlanmıştır.
 

M22 ve M40 modeller yavaş çalışan manyetik paletli karıştırma sistemi sayesinde; daima soğuk ve karışmış içeceklerinizin servisini yapabilirsiniz.

 

Samixir ayran makineleri en teknolojik özelliği soğutma tabanının geniş olması ve bu sayede içinde bulunan ayranın son damlasına kadar eşit soğuklukta tutması.Bu özellik diğer klasik dikdörtgen ayran makinelerine göre %50 ye varan enerji tasarrufu sağlaması.

 

Samixir meyve suyu soğutucuların diğer firmaların karışık teknik yapısının aksine kolay sökülüp takılan bilen parçalarının olması ve servis hizmetine gerek kalmadan tüm parçaların kolayca sökülüp takılması ve temizlenmesi. Manyetik karıştırıcı sistemi motora gidebilecek sızma riskini ortadan kaldırarak güvenli bir kullanım sağlar ve motor ömrünü uzatır.

 

Samixir ayran ve şerbetlikler tek el ile bile kullanıma olanak sağlayan musluk sistemi ile içecekleri rahatça almayı sağlar. Panoramik haznesinin polikarbonat olması darbelere ve kırılmalara karşı güçlü bir koruma sağlar ve gıda kullanımına uygundur.Damlalıkta bulunan seviye göstergesi atık meyve suyunun taşmadan önce kullanıcıyı uyarması detaydaki farklılığı göstermektedir.

 

Samixir karıştırıcılı meyve suyu soğutucuları küçük büyük tüm işletmeler için uygun bir üründür. Daha detaylı bilgi için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. 0212 638 40 13 Duygu Ticaret

 


 

Damlalıkta bulunan seviye göstergesi sayesinde atık suyun taşmadan önce boşaltılması gerektiği rahatça fark edilir
Tek el kullanılarak rahatça içecek alınabilen pratik musluk sistemi. Geniş musluk hortumu devamlı akışkanlık sağlar ve kolaylıkla sökülüp temizlenebilir.
Geniş soğutma tabanı sayesinde içecekler daha hızlı ve son damlasına kadar eşit olarak soğur, bu sayede klasik ürünlere göre %50’ye varan enerji tasarrufu sağlar.
Dijital termostat sayesinde ısı derecesi kolayca
ayarlanır, termostat belirlenen ısıyı korur,dijital gösterge anlık ısıyı gösterir

Darbeye dayanıklı, gıdaya uygun, polikarbonat haznenin 22 ve 40 litrelik kapasitesi ve makinenin kompakt gövdesi,küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygundur
ETİKETLER: limonata makinesi,uğur şerbet makinesi,uğur ayran makinesi,ikili limonata ,tekli limonata,ikili ayran makinesi,samixir limonata makinesi,samixir ayran makinesi,samixir panoramik şerbetlik,yuvarlak limonata makinesi,slush makinesi,buzlaş makinesi,sıcak çikolata makinesi,köpüklü ayran,köpüklü ayran makinesi,siyah şerbetlik,sarı şerbetlik,S22 şerbet,S40 şerbet,M22 limonata,M40 limonata,fıskiyeli limonata,fıskiyeli şerbet,karıştırıcılı ayran makinesi,samixir satış,samixir bayisi,samixir

Sitedeki ürünlerin telif Hakkı Dt Duygu Ticaret'e aittir.© 2018 DT DUYGU LTD.ŞTİ