Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim
UBM 20 ( 20 kg)
(380x435x431 mm GxDxY)
 
UBM 30 ( 32 kg)
(520x625x660 mm GxDxY)
 
UBM 60 ( 48 kg)
(600x565x880 mm GxDxY)
 
   
UBM 100 ( 70 kg)
(680x560x1130 mmGxDxY)
 
   
     

Gıda fabrikalarından otel, pansiyon gibi işletmelere, lokanta ve restoranlardan kafelere kadar geniş bir kullanım alanına sahip buz makineleri; farklı buz üretim kapasiteleri ve hacim aralıklarına sahip çeşitleriyle Firmamızn online mağazasında kullanımınıza sunuluyor.

Paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiş gövde yapısıyla oldukça dayanıklı ürünler olarak öne çıkan buz makinesi modelleri, erişimi kolay kapak tasarımlarıyla hem bireysel hem de ticari kullanımda ihtiyaçlara pratik bir çözüm getiriyor.

Kesintisiz Buz Üretimi Sağlayan Buz Makineleri

Soğuk içecek ve yiyecek servisinin yoğun olarak yapıldığı işletmelerde gün boyunca kullanıma hazır bir şekilde buz bulundurmak amacıyla kullanılabilecek buz makineleri, uzun ve ince tasarımları ile işletmenizin istediğiniz alanında konumlandırmanıza imkân verirken tekerlek sistemleri sayesinde de bir yerden bir yere kolaylıkla taşımanıza yardımcı olur. Aralarında yan taraflarındaki tutamaklar yoluyla elle taşınabilen portatif seçeneklerinin de bulunduğu buz makineleri, su şebekesine veya drenaj borusuna doğrudan bağlanabilme özellikleri ile kesintisiz buz üretimi sağlar.

20 ile 70 kg arası değişiklik gösteren buz üretim kapasiteleri bulunan buz makinesi modelleri arasından siz de işletmenizin ihtiyaçlarına uygun ekipmanı Firmamızın online mağaza sayfalarında keşfedebilirsiniz. Ürün bilgileri ile teknik özelliklerine ulaşabileceğiniz Firmamızın online kataloğu üzerinden beğendiğiniz buz makinesi modellerini, farklı kredi kartlarına taksit imkanlarından faydalanarak online satış mağazalarından kolaylıkla satın alabilirsiniz

 

DT DUYGU TİC.LTD.ŞTİ ( Uğur Derin Dondurucu Bakırköy Mağazası ) 0212 553 72 72