Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim

YATAY MODELLER

DİKEY MODELLER

ÇİFT KAPILI MODELLER
     

Geliştirdiği kaliteli soğutma çözümleri ile işletmelerin öncelikli marka tercihleri arasında yer alan Firmamız, içecek satışı yapan işyerleri için dayanıklı malzemelerle ürettiği şişe soğutucu modellerini incelemek üzere sizleri online mağazasına bekliyor!

Efektif bir teşhir için ya da depolama amacıyla kullanılabilecek şişe soğutucular, işletmelerin farklı ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmış model çeşitliliği ile online katalogda beğenilerinize sunuluyor.

Etkili Ürün Teşhiri ve Depolama Sunan Soğutucular

Firmamızın sanal mağazasında yatay ve dikey olmak üzere iki grupta toplanan şişe soğutucu modelleri, ihtiyaca göre seçilebilecek değişik hacim aralıklarına sahiptir. Sürgülü camları ile kullanım kolaylığı sağlayan, çift ve tek blok kapaklı seçenekleriyle kullanıcılar için üst düzey güvenlik sunan yatay şişe soğutucular; çok sayıda soğuk içeceğin uzun süre güvenli bir şekilde saklanmasını mümkün kılan yüksek kapasite ve geniş iç hacim özellikleri ile dikkat çekiyor. Farklı boyut ve dizaynlardaki dikey soğutucular ise çift ya da tek kapılı modelleriyle özellikle mağaza içi teşhirini kolaylaştırıp ürünleri dikkat çekici şekilde sunmaya imkân tanıyacak ürünler olarak öne çıkıyor.

Market, büfe, pastane, kafe gibi ürün teşhiri veya depolama ihtiyacı olan işletmeler için efektif bir kullanım sunan şişe soğutucu modellerine; Firmamız aracılığıyla sahip olmanız mümkün. İşletmenizin ihtiyaçlarını gözeterek seçebileceğiniz birbirinden kaliteli şişe soğutucuları, Firmamızın ürün kataloğundan inceleyebilir; beğendiğiniz ürünleri online satış mağazasından satın alabilirsiniz!

 

DT DUYGU TİC.LTD.ŞTİ ( Uğur Derin Dondurucu Bakırköy Mağazası ) 0212 553 72 72