Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim
   
USP 85 SU SEBİLİ ( 57 lt)
(600x415x1385 mm GxDxY)
 
 
 
 
     
     
     
     

Geliştirdiği kaliteli soğutma sistemleri ile ev ve işyerlerinde gıda tüketimini daha sağlıklı bir hale getiren Uğur Soğutma, farklı mevsimlerde ve değişik sıcaklıklarda ihtiyaç duyulan su tüketimi için de tasarladığı su pınarı modelleriyle online mağazasında sizleri bekliyor!

Ticari alandaki gereksinimleri karşılamak amacıyla özel olarak dizayn edilen su sebili modelleri, sağlam gövde yapıları sayesinde kullanıcılar için uzun yıllar yararlanmaya imkân tanırken pratik kullanımlarıyla ise işletmelerin günlük hayatını kolaylaştırıyor.

Uğur Su Sebilleri ile İşletmelerinizde Kesintisiz Su Tüketimi!

Minimum seviyedeki bakım ve onarım ihtiyaçlarının işletmeler için maddi anlamda avantaj sağladığı ve zamandan tasarruf ettirdiği su sebili modellerinin öne çıkan özellikleri, damacanaya ihtiyaç duyulmaksızın doğrudan su şebekesine bağlanılarak kullanılıyor olmalarıdır. Bu sayede kesintisiz olarak büyük veya küçük ölçekli işletmelerin su ihtiyacını karşılayabilen su pınarları, 72 litrelik yüksek su kapasiteleriyle hem çalışanlar hem de işletmeye gelen misafirler için su tüketimini pratik ve sağlıklı kılar. Tasarımında yer alan iki adet musluk seçeneği ile birinden ya da her ikisinden de soğuk su temin edilmesine fırsat tanıyan su sebili çeşitleri, düşük enerji kullanımları ile çevre dostu ürünler olarak kullanımınıza sunuluyor.

Siz de minimal tasarımları ve düşük seviyedeki ağırlıkları ile her yerde kolaylıkla konumlandırılabilecek su pınarlarına Firmamızın online kataloğundan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz su sebili modellerini online satış mağazası üzerinden dilediğiniz her an satın alabilirsiniz!

 

DT DUYGU TİC.LTD.ŞTİ ( Uğur Derin Dondurucu Bakırköy Mağazası ) 0212 553 72 72