Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim

DÜZ SÜRME DÜZ CAM MODELLER (SC)

EĞİK SÜRME DÜZ CAM MODELLER (SCE) DÜZ SÜRME BOMBE CAM MODELLER (SCB)

EĞİK SÜRME BOMBE CAM MODELLER (SCEB)

ŞEFFAF KAPAKLI DÜZ MODELLER(CK) PLASTİK ÇERÇEVELİ MODELLER  (SCN-SCEBN)
   

DİKEY TEK KAPILI  MODELLER

   
     

İşletmelerin dondurulmuş ürünleri uzun süre düzenli bir şekilde sergileyebilmesi için özel olarak tasarlanan muhafaza dolapları ile siz de müşterilerinize en pratik ve etkili sunumu gerçekleştirebilirsiniz!

Uğur Soğutma’nın ticari ürünler kategorisi altında farklı yapıdaki işletmelerin ihtiyacını karşılayacak biçimde ürettiği muhafaza dolaplarının hacim aralıkları ve modellerine göre seçebileceğiniz çeşitlerini, online katalogda bulabilirsiniz!

Muhafaza Dolapları ile Dondurulmuş Ürünleri Güvenle Sergileyin!

Yatay ve dikey olmak üzere iki kullanımı bulunan muhafaza dolabı modelleri, saklanan ürünlerin müşteriler tarafından kolaylıkla fark edilebilmesi ve incelenebilmesini sağlamak için cam kapaklı tasarımlara sahiptir. Online katalogda düz sürme, eğik sürme ve şeffaf kapaklı modelleri ile bombe camlı çeşitleri bulunan muhafaza dolapları, işletmelerin satışa sundukları dondurulmuş veya soğuk bir alanda durması gereken ürünleri şeffaf ve dikkat çekici bir biçimde teşhir etmelerine imkân tanıyan oldukça işlevsel ekipmanlardır. Güçlü tekerlek sistemleri sayesinde istenildiğinde kolayca taşınabilmeyi mümkün kılan muhafaza dolapları hem dar hem de geniş alanlardaki gereksinimi karşılayan değişik boyutlarıyla da işletmelere ve çalışanlara kolaylık sağlar.

Kilit mekanizmalarının çalışanlar için daha güvenli bir kullanım yarattığı muhafaza dolaplarının işletmenizin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak modellerine, Firmamızın online mağazası üzerinden ulaşabilirsiniz

 

DT DUYGU TİC.LTD.ŞTİ ( Uğur Derin Dondurucu Bakırköy Mağazası ) 0212 553 72 72