Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim

AÇIK CEPHELİ SOĞUTUCU MODELLERİ

HAVUZ TİPİ TEŞHİR DOLAPLARI MARKET TİPİ TEŞHİR DOLAPLARI
   

DİKEY MARKET TİPİ SOĞUTUCU MODELLERİ

   
     

Yüksek kaliteli üretim politikasıyla evlerin yanı sıra işletmeler için de etkili soğutma çözümleri tasarlayan Firmamızın işletmelerde fonksiyonel kullanım ve efektif ürün teşhiri sağlamak amacıyla ürettiği market tipi dondurucu ve soğutucu modellerine online katalog üzerinden ulaşabilirsiniz!

Ürün Teşhirini Daha Etkili Kılacak Dondurucu Modelleri

Market tipi dondurucu ve soğutucu modelleri, düşük enerji tüketimleri ile maksimum performans yaratırken pratik kullanımları sayesinde de çalışanların ve müşterilerin işlerini kolaylaştıran ürünler olarak dikkat çekiyor. Açık cepheli soğutucular, dikey market dolapları, havuz tipi ve market tipi teşhir dolapları olmak üzere dört grupta sizlere ulaşan dondurucu modelleri; sergileyeceğiniz ürün grubuna uygun olarak seçebileceğiniz yatay ve dikey çeşitleri, ürünlerin görünürlüğünü arttırmak için dizayn edilen camlı seçenekleri ile etkili bir sunum sağlıyor. Dondurulmuş gıdaları ya da gün boyunca soğuk kalması gereken içecekleri sağlıklı ve güvenli bir biçimde muhafaza edebilmeyi mümkün kılan market tipi dondurucu ve soğutucular, ürünlerin dikkat çekici bir biçimde sergilenmesinin yanında düzenli bir şekilde saklanmasına da yardımcı olan oldukça kullanışlı ekipmanlardır.

Geniş kapasiteleri ile çok sayıda ürünün teşhir ve korunmasına imkân tanıyan, dayanıklı yapılarıyla ise işletmeler için uzun ömürlü bir kullanım sunan market tipi dondurucu ve soğutucu modellerine; Firmamızın online kataloğundan ulaşabilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak market tipi dondurucu ve soğutucu modellerini online satış mağazası üzerinden dilediğiniz her an satın alabilirsiniz!

 

DT DUYGU TİC.LTD.ŞTİ ( Uğur Derin Dondurucu Bakırköy Mağazası ) 0212 553 72 72