Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim

UES 273 D2K A++ (208 lt)
(550x550x1430 mm GxDxY)
 
UES 400 D2K A++ (383 lt)
(730x665x1795 mm GxDxY)
 
UES 520 D2K NF A+ (371 lt)
(696x685x1712 mm GxDxY)
 
   
UES 585 D2K NFI A++ (450 lt)
(750x735x1825 mm GxDxY)
 
   
     
     

Ürettiği dayanıklı ve işlevsel ürünlerle müşterilerine kaliteli bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefleyen Uğur Soğutma hem ev hem de ofis ortamının ihtiyaçlarını karşılayan temel soğutma sistemleri arasındaki buzdolabı modellerini, farklı özelliklere sahip seçenekleriyle online mağazasında sizlerle buluşturuyor!

Mevsiminde veya mevsimi dışında tüketilen gıdaların kategorilere ayrılarak düzenli bir şekilde depolanmasını ve besin değerlerini yitirmeden masanıza ulaşmasını sağlayacak olan buzdolabı modellerine, Uğur Soğutma uzmanlığında sahip olabilirsiniz!

Farklı Boyut ve İşlevlere Sahip Buzdolapları

Uğur Soğutma’nın daha az elektrik tüketimi ile yüksek performans sunan buzdolapları arasında; tasarımında nem kontrolü sağlayan sebze bölümü, yüksek yalıtımlı saklama kabı, dijital termometre gibi fonksiyonları barındıran etkili soğutma sistemleri yer buluyor. Özellikle ofis ortamlarının kurtarıcısı görevindeki mini buzdolabı çeşitlerinin yanı sıra evlerdeki geniş hacimli ekipman ihtiyacına yönelik birden fazla kapı seçeneği ile üretilen buzdolabı modellerini de bulabileceğiniz online katalogda, farklı gereksinimlere uygun pek çok ürün bulunuyor. Cam raflar, şeffaf çekmeceler, geniş şişe bölmeleri, LED aydınlatmalar ve daha pek çok özelliğe sahip statik ya da no frost buzdolabı modellerini online katalog üzerinden inceleyebilir ve kapı sayısı, soğutma tipi, enerji sınıfı ve renk seçeneğine göre filtreleyerek aradığınız fonksiyonları karşılayacak ürüne kolaylıkla erişebilirsiniz.

Farklı Buzdolabı Modelleri ile Uğur Soğutma’nın Kalitesini Keşfedin!

Belli bir sıcaklık derecesinde saklanması gereken ambalajlı veya ambalajsız ürünlerin doğru bir şekilde depolanmasına yardımcı olan buzdolabı modelleri ile hem kendiniz hem de yakınlarınız için sağlıklı bir tüketim sağlayabilirsiniz.

Siz de ev ortamında ya da ofis kullanımında gıdaları sağlıklı bir şekilde saklayıp uzun süre taze tutmaya imkân tanıyacak sağlam ve kaliteli buzdolapları arıyorsanız, Uğur Soğutma’nın ayrıcalıklı ürün kataloğunda bulabilirsiniz. Sizlere sunulan değişik kredi kartlarına taksit seçeneklerinden ve ücretsiz kargo, sorunsuz iade gibi avantajlardan yararlanarak güvenle sahip olabileceğiniz buzdolabı modellerinin özelliklerini online satış mağazasında inceleyebilir ve günün her saati satın alabilirsiniz!

 

DT DUYGU TİC.LTD.ŞTİ ( Uğur Derin Dondurucu Bakırköy Mağazası ) 0212 553 72 72