Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim

DONDURMA MAKİNELERİ

HİPERMATİKLER

PASTÖRİZATÖRLER
     
   
UĞURMATİKLER    

Ticari kullanım için özel olarak üretilmiş ürünleriyle pek çok işletmenin farklı alanlardaki ihtiyaçlarına etkili soğutma çözümleri sunan Uğur Soğutma, pastaneler başta olmak üzere kafe, restoran gibi işletmelerde satışa sunulan dondurmaları sağlıklı bir şekilde üretmeyi veya muhafaza etmeyi mümkün kılacak dondurma makinelerini; online kataloğunda sizlere ulaştırıyor!

Üretim ve Muhafaza Sağlayan Dondurma Makineleri

Uğur Soğutma’nın online kataloğunda soft dondurma makineleri, dondurma makineleri, hipermatik, pastörizatör ve uğurmatik olmak üzere beş ayrı kategori bulunmaktadır. Dijital veya analog çalışma prensiplerine sahip soft dondurma makineleri dondurmalı yoğurt, frappe ve benzeri ürünlerin üretiminde kullanılırken hipermatik çeşitleri dondurma sertliğini ayarlamak için ideal ekipmanlar olarak öne çıkmaktadır. Online katalogdaki pastörizatörler yardımıyla dondurmalarınızı son derece hijyenik bir ortamda üretebilir, Uğurmatiklerden faydalanarak da dondurmanızı belirlediğiniz standartlara ulaştırabilirsiniz. Üretimini sağladığınız dondurma ürünlerini uzun süre sağlıklı bir şekilde muhafaza etmek için ise dondurma makinelerini kullanabilirsiniz.

Düşük enerji tüketimleri ile çevre dostu ekipmanlar olarak dikkat çeken dondurma makineleri, sağlam gövde yapıları ile uzun yıllar işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Siz de işletmenizde kullanmak üzere hem kaliteli hem de kullanışlı dondurma makinesi arıyorsanız, Uğur Soğutma’nın online mağazasındaki ürünlerin özelliklerini inceleyerek sizin için en uygun ekipmanlara ulaşabilir ve dilediğiniz her an online satış mağazası üzerinden satın alabilirsiniz.

 

DT DUYGU TİC.LTD.ŞTİ ( Uğur Derin Dondurucu Bakırköy Mağazası ) 0212 553 72 72