Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim
 
UDM 350 L HS
(735x1050x1280 mm GxDxY)
 
UDM 350 L SS
(735x1050x1280 mm GxDxY)
 
 
 
     

İşletmelerin hedefledikleri kıvamda dondurma üretmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmış Uğurmatik çeşitleri, ihtiyaca göre seçilebilecek hava veya su kullanılarak çalıştırılabilen yoğunlaştırıcı seçenekleri ile Uğur Soğutma’nın online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Paslanmaya dirençli çelik gövde yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanıma elverişli uğurmatik modelleri, ileri seviyede güvenlik önlemleri alınarak dizayn edilmiştir. Üretim sırasında kapak açıldığında karıştırma işlemini yapan mikserin otomatik olarak durmasını sağlayan güvenlik mekanizması sayesinde olası kazaların önüne geçilmesini amaçlayan uğurmatik, iki devreli mikser robotu yoluyla da dondurma istenen kıvama ulaştığında bir müdahale gerektirmeden boşaltılmasını sağlar. Tasarımlarında bulunan küçük bir kapak sayesinde dondurma veya tatlılarınıza lezzet katan çikolata, fıstık ve benzeri malzemeleri imalat sürecinde kolaylıkla eklemeyi kolaylaştıran uğurmatik çeşitleri; olası sızıntıları engellemek için eklenmiş özel bir dondurma haznesine de sahiptir.

Siz de dondurma ve tatlı üretiminizi hem güvenli hem de sağlıklı bir ortamda gerçekleştirmek istiyorsanız, uğurmatik seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Sadece Uğur Soğutma güvencesi ve uzmanlığıyla dizlere sunulan bu endüstriyel dondurma makinesi çeşitlerini online katalog üzerinden günün her saati kolaylıkla satın alabilirsiniz!