Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim
UMD 65 KS (57 lt)
(Ø570x998 mm)
 
UMD 110 KS (103 lt)
(660x460x970 mm GxDxY)
 
UMD 670 AS (305 lt)
(800x1000x2155 mm GxDxY)
 
   
UMD 1100 AS (750 lt)
(1260x1070x2262 mm GxDxY)
 
   

Düşük enerji tüketimleri ile yüksek performans sunan modellerden oluşan koleksiyonuyla hem ev hem de işyerleri için kaliteli çözümler üreten Uğur Soğutma, değişik hacim aralıklarıyla ulaşabileceğiniz açık cepheli soğutucularını incelemek üzere sizleri sanal mağaza sayfalarına davet ediyor!

Pastane, kafe, süpermarket ve benzeri işletmelerin yanı sıra ofis ortamlarında da rahatlıkla kullanılabilecek küçük boyutlu tasarımlara sahip modelleri bulunan açık cepheli soğutucuların birkaç katlı raf sistemleri ile dizayn edilmiş geniş hacimli seçeneklerine de online katalog üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Müşterileriniz için etkili bir sunum gerçekleştirmenizi sağlayacak, soğuk alanlarda muhafaza edilmesi gereken içecek veya yiyecekler için ise çalışanlarınıza kolaylık sağlayacak olan açık cepheli soğutucu modelleri; otomatik defrost özellikleri ve ışıklandırmaları ile efektif bir kullanım yaratıyor.

İşletmelerinizin dilediğiniz alanında güvenle konumlandırmanıza imkân tanıyacak modelleriyle açık cepheli soğutucular, Firmamızın online mağazasında ihtiyacınıza sunuluyor. Online katalog üzerinden ürün özelliklerini inceleyerek birbirleriyle karşılaştırabilir ve beğendiğiniz açık cepheli soğutucu modellerini siz de dilediğiniz her an farklı ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz!