Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Misyonumuz İletişim
 
USS 1500 D3K (1148 lt)
(1500x720x2044 mm GxDxY)
 
USS 1600 D3KL (1233 lt)
(1600x760x2030 mm GxDxY)
 
 
 
     

İşletmelerin farklı ihtiyaçlarına odaklanan tasarımlarıyla öne çıkan Firmamızın online mağazasındaki dikey market dolapları, iç mekanların dar alanlarında konumlandırılarak müşteriler için etkili bir teşhir sağlayacak ekipman gereksinimi duyan işletmeler için mükemmel bir kullanım sunuyor!

1000 – 1500 litrelik hacim aralıklarıyla oldukça geniş bir depolama alanı yaratan dikey market dolapları, ayarlanabilir raflı sistemleriyle ayrı kategorilere ait çok sayıda ürünün belli bir düzen içinde istiflenerek yerden büyük oranda tasarruf etmeyi mümkün kılar. Üç kapılı tasarımları ve etkili iç aydınlatmaları sayesinde müşterilerin alışverişlerini kolaylaştıran dikey market dolapları, soğuk içecekler başta olmak üzere dondurulmuş sebze, meyde ve benzeri ürünlerin teşhiri için de kullanılabilecek uzun ömürlü ve kullanışlı ekipmanlardır.

Güçlü plastik ayakları ile bir yerden bir yere taşımada çalışanlar için kolaylık sağlayacak dikey market dolaplarının ihtiyaçlarınıza uygun modellerine siz de Firmamızın online kataloğu üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı kredi kartlarına taksit seçenekleri ile satın alabileceğiniz dikey market dolaplarını online mağaza üzerinden günün her saati tek tıkla sipariş verebilirsiniz.